Wczytuję dane...

Ubranka dla noworodka- jaki rozmiar?

Jaki rozmiar ubranek wybrać do tej pierwszej wyprawki dla Noworodka?

Wielu rodziców zastanawia się jaki rozmiar ubranek kupić do tej pierwszej najważniejszej wyprawki. Najtrudniejsze jest jednak najbardziej to, że zdania rodziców są naprawdę mocno podzielone i odmienne. Podczas gdy jedna z koleżanek dziś mówi, że dla jej synka lepsze okazały się te w rozmiarze 62,  to nagle czytamy na forach internetowych, że 62 są zdecydowanie za duże. Czym więc kierować się przy wyborze tych pierwszych "ciuszków" dla dziecka?

Przede wszystkim najważniejsze jest to aby podejść do całej sprawy racjonalnie. Tak naprawdę jest wiele czynników, dzięki którym można chociażby oszacować, czy nasze dziecko urodzi się duże, czy drobniejsze. Poza powszechnie znanymi pomiarami dziecka podczas USG, sami jesteśmy wyznacznikiem a właściwie jest nim nasz wzrost. Jeśli więc przyszły tata i przyszła mama są dość przeciętnego, wręcz niskiego wzrostu to raczej nie spodziewajmy się, że dziecko urodzi się bardzo duże. Gdy jesteśmy wysocy lub chociażby jedno z rodziców takie jest to możemy spodziewać się, że nasz potomek urodzi się też nie mały.

Płeć jest kolejnym  czynnikiem mogącym wpłynąć na wzrost, więc dziewczynki z reguły rodzą się mniejsze, jednak oczywiście nie zawsze.

Nie ma jednak 100% wyznaczników wielkości nowonarodzonego dziecka. Może się zdarzyć, że mama, która choruje na cukrzycę wyda na świat noworodka o dużej masie urodzeniowej, ponieważ przy tej właśnie chorobie zdarza się to bardzo często.

Aby jednak przyjąć jakąś konkretną średnią i podjąć przede wszystkim decyzję powinniśmy kierować się własną intuicją i zdrowym rozsądkiem. Na nic zdają się rady "dobrej cioci", która urodziła dużego syna, ponieważ koleżanki córeczka była bardzo malutka. Rady tego typu wprowadzają przyszłych rodziców w dezorientację,

Jak więc się przygotować?

rozmiar wyprawki niemowlęcej

Najlepiej zaopatrzyć się w ubranka w rozmiarze 56 w niewielkiej, wręcz podstawowej ilości i w również w niewielką ilość ubranek w rozmiarze 62. Mamy wtedy pewność i spokój, że dziecko będzie miało niezbyt dużo luzu w rozmiarze 62 i odwrotnie, że gdy urodzi się duże nie będzie miało za ciasno i niewygodnie.

Osoby, które już teraz wiedzą, że mają rodzinę skłonną do obdarowania prezentami, powinny kupić tych ubranek (zwłaszcza najmniejszych) zdecydowanie mniej, choć często bywa, że rodzina kupuje jednak większe rozmiary aby dziecko mogło ponosić je dłużej.

W naszym sklepie posiadamy różne rozmiary ubranek dla dzieci, jednak Idąc na wprost oczekiwać naszych klientów a zarazem aby ułatwić te trudne decyzje związane z doborem odpowiedniego rozmiaru wyprawek dla niemowląt,  postanowiliśmy wyprodukować dla Państwa zestawy o rozmiarze uniwersalnym, czyli ani nie za dużym ani nie za małym.

Kolekcja naszych firmowych ubranek ma więc rozmiar 60 i są dedykowane dla dzieci od 0-2 miesięcy. To idealne rozwiązanie dla wszystkich rodziców, którzy są niepewni w kwestii wyboru. To również spore ułatwienie dla babć, cioć i wujków, którzy stoją przed dylematem zakupu prezentu dla swoich najbliższych. Ubranka NIE są importowane z Chin ani innego państwa a są własnej polskiej produkcji z najwyższej jakości bawełny. 

Należy pamiętać, że tak naprawdę ciężko jest idealnie dopasować ubranko dla noworodka z uwagi na wiadomy fakt, że u tak maleńkiego dziecka w grę wchodzi dosłownie kilka centymetrów, podczas gdy u dorosłego człowieka takie wahania byłyby zupełnie nieodczuwalne. Dlatego też mogą się zdarzyć sytuację, że pomimo rozmiaru umieszczonego na metce 0-2 miesiące, dziecko może ponosić ubranko o 2 miesiące dłużej lub 2 tygodnie krócej. Jest to sprawa bardzo indywidualna, jednak staraliśmy się Państwu pomóc jak najbardziej mogliśmy.

Już teraz zapraszamy do naszego sklepu, gdzie mogą Państwa zakupić wyprawkę dla niemowląt oraz inne produkty dla mamy i dziecka a również zabawki.  Wszystko oczywiście bardzo wysokiej jakości. 

luksusowa wyprawka dla noworodkaubranka do wyprawki dla noworodka

Pozdrawiamy

Soro.pl