Wczytuję dane...

Prezent dla Przyszłych rodziców

Prezent dla Przyszłej Mamy

świąteczny i nie tylko...

Święta to magiczny czas dla całej rodziny, jednak dla przyszłych rodziców to zupełnie inne uczucie, ponieważ wiedzą oni, że ostatni raz spędzą je w dotychczasowym składzie. Właśnie dlatego podarunki świąteczne dla przyszłej mamy i przyszłego taty powinny być dobrane do obecnej sytuacji rodziców. Powinny cieszyć zarówno mamę,  jak i tatę a przede wszystkim powinny przydać się dziecku, wokół którego już teraz robi się dużo pozytywnego zamieszania.podarunki świąteczne dla przyszłej mamy i taty

Świąteczny prezent pod choinkę, który jest praktyczny, to najlepszy wybór, ponieważ wielu, zwłaszcza bardzo młodych ludzi potrzebuje często pomocy, także finansowej. Przyszłe mamy wolą często odłożyć czas rozwijania kariery na później, wybierając instynktownie macierzyństwo.


Nasz Sklep Internetowy powstał m.in na potrzeby zakupu najbardziej praktycznych, udanych i najlepiej ocenianych prezentów dla przyszłych rodziców. Przemyśleliśmy każdy element i szczegół naszych zestawów, ponieważ właśnie tylko Kompletne i Gotowe zestawy sprzedajemy w naszym sklepie. Taki prezent to gwarancja zadowolenia, ponieważ każdy jeden element na pewno zostanie użyty i wykorzystany. 

Specjalnie dla Państwa skorzystaliśmy z usług firmy zewnętrznej i na targach organizowanych w Warszawie przeprowadziliśmy ankietę na podstawie której powstał wykres przedstawiający stopień zadowolenia przyszłych mam z różnego typu prezentów. Pozwoliło nam to zrozumieć potrzeby dzisiejszych konsumentów i dopasować do nich nasze usługi.


jaki prezent kupić pod choinkę dla przyszłej mamy

Potencjalni klienci byli całkowicie dla nas neutralni i nieświadomi celu badania. W badaniach wzięła udział  spora liczba kobiet 
Były to  w szczególności kobiety w ciąży. Każdej uczestniczce pokazano 5 różnych produktów/zestawów wybranych na prezent. Zadaniem ich było wybrać ten podarunek, który wzbudził najwięcej pozytywnych emocji i który okazał się strzałem w tzw. 10- tkę. Oznaczało to również, iż dana osoba/ przyszła mama chciałaby sama taki prezent otrzymać. Wyniki były imponujące, choć przewidywalne, ponieważ okazało się, że to właśnie nasze Gotowe Zestawy zebrały najwięcej punktów.


cały komplet kosmetyków i akcesoriów dla noworodka

Badanym zaproponowano następujące produkty:

  •  Gruba i fachowa książka o opiece nad niemowlęciem znanego Wydawnictwa ,
  • Laktator elektryczny również znanej marki
  • Karuzelka do łóżeczka znanej  i cenionej na całym świecie marki,
  • Album na pierwsze zdjęcia
  • Gotowa wyprawka kosmetyczo- higieniczna dla Noworodka i Mamy 25 elementów  
  • Gotowa wyprawka dla Noworodka- wieloelementowy komplet ubranek

Przedstawiony wykres dotyczy tylko jednej z opcji zestawiania proponowanych prezentów. Badane osoby otrzymały ich dużo więcej a wyniki za każdym razem były bardzo zbliżone co sprawiło wielką radość naszej firmie.

Jesteśmy producentem ubranek dla Noworodka w rozmiarze przystosowanym na pierwszą wyprawkę już do Szpitala oraz prowadzimy sprzedaż tysięcy artykułów dla niemowląt i dzieci oraz kobiet w ciąży.

porządne ubranka wyprawka

Potrzebujecie innego pomysłu? Przedstawiamy nasz nowy pomysł na Prezent dla przyszłej mamy i taty- kosze prezentowe z kosmetykami i ubrankami naszej produkcji. Idealny prezent wprost do szpitala dla kobiety po porodzie.

Prezent do szpitala po porodzie

Zapraszamy na zakupy!

Soro.pl