Wczytuję dane...

krem chroniący przed wiatrem i mrozem

Krem ochronny dla niemowląt na zimę 

,

krem ochronny na zimę

,

Zima ma wiele uroku, szczególnie gdy jest biała i śnieżna. O jej zaletach najczęściej przypominają nam dzieci, które ochoczo bawią się w rozmaite zabawy na śniegu. Każdy rodzic lubi jak pociecha po takiej zabawie ma rozkosznie czerwone policzki i nieschodzący z twarzy uśmiech. Należy jednak pamiętać, że zimne powietrze, śnieg i mroźny wiatr mogą uszkodzić delikatną skórę dziecka oraz osób dorosłych. Objawami mogą być szorstka i sucha łuszcząca się skóra, uczucie ciągnięcia oraz swędzenie. Może także pojawić się wspomniany rumieniec, który jest efektem gwałtownego zwężenia naczyń krwionośnych w zetknięciu z zimnem a następnie ich rozszerzenia w ciepłym pomieszczeniu. Te zjawisko nie jest niczym patologicznym, jeśli nie utrzymuje się zbyt długo.

Wielu rodziców popełnia bardzo duży błąd stosując podstawowe, nawilżające kremy podczas pielęgnacji twarzy swoich dzieci w okresie zimowym. Kremy te wykonywane są na bazie wody, która często występuje w ich składzie na pierwszym miejscu. Jest to o tyle niebezpieczne, że po wyjściu na zimowy spacer woda w nich zawarta zwyczajnie zamarza, uszkadzając skórę i delikatne naczynia krwionośne.

Aby temu zapobiec powinniśmy sięgnąć po kremy dedykowane typowo do stosowania zimą, które będą zapobiegać i ochraniać skórę naszą oraz naszych dzieci.

Godnym polecenia jest krem firmy "Ziołolek" z serii Linomag emolienty Cold Cream, który może być stosowany już u noworodków. Jest to krem bezwodny, który chroni skórę, odżywia i wzmacnia, pozostawiając lekko- tłusty  film ochronny. W jego składzie znajdziemy zdrowe dla naszej skóry oleje i ekstrakty roślinne m.in olej ze słodkich migdałów, olej kokosowy, masło z nasion kakaowca czy ekstrakt z nagietka lekarskiego, który działa przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.  Z takim zabezpieczeniem możemy ze spokojem oddać się zimowym szaleństwom całą rodziną.

Ten krem jak i inne kremy z serii Linomag znajdą Państwo w sklepie firmowym Ziołolek pod linkiem: 

https://ziololek.pl/produkt/linomag-cold-cream/

Uśmiech

.