Wczytuję dane...

KĄPIEL I PIELĘGNACJA

ARTYKUŁY DO PIELĘGNACJI NIEMOWLĄT


Pielęgnacja dziecka to bardzo ważny aspekt jego życia. Malutki noworodek nie potrafi radzić sobie z zagrożeniami jakie niesie za sobą kontakt z bakteriami i niebezpiecznymi wirusami. Obecne standardy pielęgnacji i higieny noworodka i niemowlęcia są inne niż było to jeszcze 10-30 lat temu, kiedy to dzieci kąpano codziennie i zaraz po porodzie. Teraz wiedza, którą mamy pokazała nam jak ważne jest zachowanie płaszcza lipidowego skóry, który to chroni przed bakteriami i alergiami. Jest to ważne zwłaszcza w pierwszych dniach życia, kiedy to właśnie ostanio nie zaleca się kąpieli. Wiele kosmetyków na rynku jest na tyle agresywnych, że narusza tą naturlaną ochronę skóry a w połączeniu z codzienną kapielą dziecka sytuacja jeszcze bardziej się zaostrza. Skóra wówczas dosłownie chłonie jak gąbka wszystkie alergeny, wirusy i bakterie co nie pozostaje obojętne dla zdrowia niemowlęcia.

Aby ułatwić Państwu wybór, do naszego sklepu internetowego Soro.pl  trafiły wyłącznie kosmetyki dla niemowląt- bezpieczne, przebadane i certyfikowane. Wszystkie one posiadają długą datę ważności oraz mają delikatny zapach lub nie mają go wcale. Skład tych szamponów, czy żeli do kąpieli jest wzbogacony w cenne składniki, które chronią skórę i nie naruszają jej naturalnej bariery ochronnej a dodatkowo ją wspomagają.

Sklep ma w swej ofercie również bardzo przydatne akcesoria dla niemowląt np. wanienki do kąpania maluchów oraz dedykowane do nich stojaki. Znajdą tez Państwo ręczniczki, czyli okrycia kapielowe z kapturkiem w różnych wzorach i kolorach. Aby ułatwić Państwu pielegnacje polecamy przewijaki mocowane na łóżeczku drewnianym oraz te miękkie- nadające się do ułożenia na komodzie. Gorąco polecamy zestawy pielęgnacyjne z przewijakiem i wanienką dla noworodków firmy Ceba Baby a zabawki do kąpieli umilą kąpiel i Państwu i dziecku.

artykuły do kąpania dzieci sklep internetowy

Wyświetl po produktów