Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 13.00 PLN


Laktator elektryczny Lovi Prolactis

2w1
ELEKTRYCZNY RĘCZNY

Przedstawiony laktator jest najlepszym wyborem dla mam, które bardzo często odciągają pokarm dla dziecka. Model można używać zarówno w formie 3w1 jak i 2w1.

Wersja laktatora 2w1 przyda się dla mam okazjonalnie odciągających pokarm lub po prostu jako laktator podręczny do użycia w miejscach mniej zacisznych niż własny dom.  Wersja do odciągania ręcznego jest równie skuteczna co ta do odciągania elektrycznego.

Laktator Lovi Prolactis w wersji elektrycznej odciąga pokarm sam,  co oznacza, że nasza rola sprowadza się tylko do włączenia go i ustawienia własnych preferencji siły ssania. Można przy tym spokojnie oglądnąć program tv lub poczytać książkę, ponieważ nie jest on bardzo głośny w stosunku do innych laktatorów dostępnych na rynku.

Proponowana siła ssania to stopień najniższy- na początku a następnie, gdy wypływ pokarmu zostanie już uruchomiony proponujemy zwiększyć siłę wg potrzeb.

Laktator elektryczny czy ręczny polecany jest do pobudzania laktacji wtedy, kiedy to zostaje ona zaburzona. Dzieje się tak np. wtedy, gdy:

  •  dziecko jest wcześniakiem. Wcześniaka należy karmić pokarmem ludzkim, ponieważ organizm kobiety wysyła sygnały i tworzą się składniki dopasowane do wcześniaka! Są one inne niż w mleku dla donoszonego noworodka. Nie istnieje żaden odpowiednik mleka kobiecego dla wcześniaka na rynku.
  • dziecko ma nieprawidłowy odruch ssania, 
  • mama jest po cesarkim cięciu i laktacja nieco później się uruchamia lub karmienie w różnych pozycjach sprawia wielki ból,
  • poranione brodawki- polecamy albo osłonki albo co drugie karmienie odciągać laktatorem aby pierś mogła się wygoić. Smarujemy brodawki własnym mlekiem w celu wygojenie (mleko kobiece zawiera białka i substancje ułatwiające gojenie ran)
  • płaskie brodawki u mamy- laktator znakomicie je wyciągnie przy systematycznym stosowaniu
  • tzw. kryzys laktacyjny- wtedy gdy dzidziuś domaga się więcej mleka a produkcja nie nadąża za małym głodomorem. Można pomóc sobie laktatorem stymulując pierś nawet na pusto co sprawi, że organizm dostanie sygnał, że trzeba zwiększyć produkcję. Można też położyć się z dzidziusiem i pozwolić mu ssać do woli a to na pewno działa najskuteczniej i sprawia, że noworodek jest zadowolony przy swojej mamie :)
Laktator okaże się zbawienny, gdy mama musi wyjść z domu np. do stomatologa.  Można ściągnąć pokarm i zostawić tatusiowi lub innym opiekunom do podania maluszkowi.

Opis producenta:

Profesjonalna ochrona laktacji.

Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm. Odwzorowuje naturalny dwufazowy przebieg funkcji ssania dziecka (fazę stymulacji wypływu pokarmu i fazę głębokiego ssania). Dzięki temu odciąga więcej mleka w krótszym czasie.

Cechy laktatora Prolactis potwierdzone w badaniu koordynowanym szpitalnie:
- skuteczne rozwiązanie problemu potwierdzone u 85% mam,
- szybkie i efektywne odciąganie potwierdzone u 90% mam,
- bezbolesne odciąganie pokarmu potwierdzone u 95% mam.

Szczegóły produktu:
- Wyświetlacz i pokrętło precyzyjnego ustawienia siły ssania;
- Akcesoria do odciągania ręcznego;
- Pamięć ustawienia rytmu i siły ssania;
- Alarm, zegar i wyświetlacz czasu odciągania;
- Nakładka masująca;
- Zasilanie bateryjne i sieciowe;
- Akcesoria do przechowywania pokarmu;

 
W zestawie:
- panel sterowania,
- laktator z butelką 150 ml,
- zestaw do przechowywania pokarmu (dysk uszczelniający, nakrętka, kubeczek do pojenia),
- akcesoria do odciągania manualnego,
- zasilacz sieciowy,
- elementy zapasowe.
 
Dodatkowo w prezencie:

- Przewodnik po karmieniu piersią.

 


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...