Wczytuję dane...

MEBLE DZIECIĘCE, WYSTRÓJ

Mebelki dla niemowląt

Nadszedł dzień, kiedy zaczynają Państwo zastanawiać się nad tym jakie meble kupić do pokoju noworodka lub też może niemowlęcia, jeśli dzidziuś jest już na świecie. Choć często zdarza się, że rodzice śpią z dzieckiem w swoim łóżku to i tak priorytetem jest zakup dziecięcego łóżeczka. Może ono służyć do spania podczas dziennych drzemek oraz stanowić pierwszy kojec do zabawy. Niemowle może też spać w specjalnej dostawce drewnianej czy turystycznej przy łóżku rodziców, która jest bardzo pomocna szczególnie w pierwszych kilku miesiącach życia dziecka.

Z pewnością przydadzą się również meble do przechowywania np. komoda czy szafa. Dostępne są komody ze specjalną podstawką do przewijania na którym kładzie się specjalny miękki przewijak również dostępny w naszym sklepie. Podstawkę w razie potrzeby można zdjąć a wówczas komoda staje się po prostu..komodą Uśmiech

W naszej ofercie są również inne meble dla niemowląt np. szafy dla  a całość z nimi tworzy piękny i praktyczny zestaw mebli do dziecinnego pokoiku. W późniejszym okresie polecamy kojce do zabawy. Kojec wyznacza bezpieczną powierzchnię w której bez obaw może się bawić dziecko. Jest on pomocny na przykład wtedy, kiedy przygotowujemy posiłek dla rodziny a maluch niebardzo chce usiedzieć np. w leżaczku.

meble dla małej księżniczkimeble dla małego księcia

Wyświetl po produktów