Wczytuję dane...

Przewijaki , pokrowce i maty

Przewijaki na łóżeczka i komodę

W tym dziale znajdą Państwo tak ważne i potrzebne produkty, jakimi są przewijaki. Przewijaki mogą być w rozmaitych formach np klasyczne twarde na łóżeczko drewniane standardowe, czyli te które ma 120x60 cm, oraz na te większe, czyli 140x70. W tym drugim przypadku są one nieco dłuższe.

Przewijaki te kładzie się na łóżeczku, dlatego też muszą mieć one twarde podparcie. Na zewnątrz standardowo mają nieprzemakalną ceratkę, która ozdobiona jest różnorodnymi wzorami w różnych kolorach- wybieranych zazwyczaj do aranżacji całego wyposażenia dla noworodka. 

Koniecznie podczas przewijania powinno się na nim umieścić pokrowiec np. z froty lub chociażby pieluchę tetrową, ponieważ ceratka jest chłodna i dziecku na pewno byłoby na nim zimno i niemiło.

W ofercie znalazły się również przewijaki miękkie, tzn bez twardej podstawy, wykonane z gąbki, również pokryte ceratą. Te przewijaki kładzie się na komodzie drewnianej, kupowanej najczęsciej wraz z łóżeczkiem do kompletu. Przewijaki miękkie występują w wersji z zagłówkiem lub bez- kwestia gustu.

W naszej ofercie oprócz przewijaków , które umieszcza się na łóżeczku czy komodzie, znalazły się przewijaki w zestawie z komodami pielęgnacyjnymi. Zestawy te to połączenie trzech ważnych funkcji: kąpania, przewijania i przechowywania kosmetyków i akcesorii. Są to zestawy 3w1 dostępne w kilku kolorach.

Znajdą tu Państwo również wygodne do założenia pokrowce z frotki na przewijak . Mają one wszytą gumkę, dzięki czemu dobrze się trzymają i nie zsuwają podczas pielęgnacji niemowlęcia.

Wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie.

przewijak na komode

Wyświetl po produktów