Wczytuję dane...

UBRANKA

Wyprawka dla Noworodka- Ubranka

 

Kupując nasze ubranka dla noworodka masz pewność, że nie jest to produkt importowany z wątpliwych co do norm bezpieczeństwa krajów. To produkt 100% polski z 100- procentowej, najwyższej jakości bawełny również rodzimej produkcji. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych odzieżowych wyprawek posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Bawełna jest mięciutka i niezwykle delikatna w dotyku a sposób wykończenia jest elegancki. Ubranka te nie farbują a nadruk na nich się nie spiera.

W ofercie również wyrób naszego własnego autorstwa. Aby ułatwić Państwu kupno i nie wprowadzać w dezorientację, specjalnie przygotowaliśmy dla Państwa tylko jeden konkretny model w trzech wersjach kolorystycznych. Wyprawka dla Dziewczynki, dla Chłopca oraz Uniwersalna, nadająca się dla obu płci. Wszystkie ubranka zdobi uśmiechnięty, brązowy miś a kolorystyka pięknie komponuje się z wykończeniem.

 Mogą Państwo zakupić komplety większe lub mniejsze, w zależności od potrzeb. Można również, jak wielu klientów, zakupić większą ilość kompletów, co daje już dość dobre przygotowanie na przywitanie dziecka.

Wielu rodziców waha się pomiędzy rozmiarem 56 a 62, więc i to postanowiliśmy Państwu ułatwić i uszyliśmy specjalnie dla Państwa wyprawki dla noworodka w rozmiarze 60, nadające się dla dzidziusiów od 0-3 miesięcy. 

ubranka do szpitala dla noworodka sklep

Zapraszamy na zakupy!

Soro.pl

Wyświetl po produktów