Wczytuję dane...

Wanienki, stojaki i leżaczki

Wanienki dla niemowląt

 

W tym dziele znajdą Państwo wanienki do kąpania. Wśród nich pięknie zapakowane zestawy kąpielowe w różnych kolorach i wzorach  wraz z podstawką- wkładką dla noworodka, ręczniczkiem i myjką. Wanienki posiadają korek odpływowy oraz wbudowany termometr. W naszej ofercie również zestawy pielęgnacyjne dla dziecka z  przewijakiem i wanienką oraz z półkami na rózne akcesoria i kosmetyki dla niemowląt. 

Kąpiel noworodka powinna przebiegać miło i przyjemnie a woda powinna mieć optymalną dla dziecka temperaturę. Wiele dzieci uwielbia kapiele już od urodzenia  a niektóre niemowlęta na sam widok wanienki z wodą podskakują z radości. Kąpiel to dla nich udana zabawa, więc pozwólmy im na nieco dłuższą zabawę od czasu do czasu. Sa też dzieci, które kąpieli nie lubią. W wanience jest czasem zbyt ciepła lub zbyt zimna woda co niestety może zniechęcić malucha na długo, dlatego tak ważne jest stałe sprawdzanie temperatury wody oraz dobrze nagrzane pomieszczenie aby po wyjęciu z wanienki nie wychłodzić dziecka.

Wierzymy, że nasze wanienki sprawią, że każdy najmniejszy klient naszego sklepu będzie zadowolony i uśmiechnięty a kąpiel stanie się prawdziwą frajdą. Gorąco polecamy nasze wysokiej jakości produkty.

wanienka dla niemowląt sklep

Wyświetl po produktów